Om Sætheren Element AS

Sætheren Element AS er en element produsent med en sentral beliggenhet på Hønefoss i Buskerud fylke, er vi en produsent som kan ta på seg oppdrag i hele landet, men primær området er Østlandet. купить дешево ламинат на my-floor.com.ua
Siden oppstarten i 2013 har vår satsing på automatisering og lokalt ansatte tømrere har gjort oss til en «skreddersøm» produsent for store og små oppdrag. I 2018 utvidet vi vår maskinlinje fra WEINMANN og produksjonslokaler med 1200m² for å øke kapasiteten, og for å imøtekomme etterspørsel. Vi produserer primært åpne utvendige og innvendige vegger, lyd og brann vegger, gulv og tak elementer.

Til kunder

Finansiering

Sætheren Element AS en godkjent leverandør for StartBANK. Hva dette innebærer kan du lede ved og klikke på logoen under. 

Miljø

Info fra oss:

Vi legger ut info, bilder og annet på vår facebookside!

For kjappe oppdateringer følg oss på facebook.

Kontaktinfo

  • Sætheren Element AS
    Hensmoveien 32
    3516 Hønefoss

  • Telefon sentralbord: +47 321 15 090

  • Org. nr. 812 756 982

Kontakt oss

Lyst til og komme i kontakt med oss? Vær vennlig og bruk følgende kontaktskjema.

Kontaktpersoner

Nils Olav Sætheren
Nils Olav SætherenDaglig Leder

Telefon: (+47) 90 88 06 10

nilsolav@s-element.no

Roar Nilsen
Roar NilsenDriftsjef

Telefon: (+47) 90 96 49 40

roar@s-element.no

Martin Glømmi
Martin GlømmiKonstruktør/Teknisk Tegner

Telefon: (+47) 98 82 83 23

martin@s-element.no

Nils-Ivar Grøv
Nils-Ivar GrøvProduksjonssjef

Telefon: (+47) 95 02 26 85

nils-ivar@s-element.no

Inge Stensby
Inge StensbySalg

Telefon: (+47) 99 55 41 60

inge@s-element.no

Kristian Sætheren
Kristian SætherenTransport

Telefon: (+47) 94 84 83 00

kristian@s-element.no

Siri Sætheren
Siri SætherenSentralbord/ Administrasjonssekretær

Telefon: (+47) 32 11 50 90

siri@mesterhus.honefoss.no